Крісло Highlander Traquair Chair
Фото 3 |
Highlander Traquair Chair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Highlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Highlander.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Highlander Traquair Chair
Усі ціни 14 →Стілець розкладний Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG) 92 | 1 449 грн. |
Стул раскладной Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG) | 1 260 грн. |
Стілець розкладний Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG) | 1 160 грн. |
Крісло складане Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG) (9283 | 1 463 грн. |
Кресло складное Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG) (9283 | 1 206 грн. |
ще 9 пропозицій
Матеріал сидіння — поліестер оксфорд 600D з ПВХ покриттям
РекомендуємоПорівняти в таблиці →