Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE72DF3T-F 2.8 mm
Hikvision DS-2CE72DF3T-F 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE72DF3T-F 2.8 mm
Hikvision DS-2CE72DF3T-F (2.8) | 2 364 грн. |
2 МП ColorVu DS-2CE72DF3T-F (2.8мм) | 2 305 грн. |
HDTVI камера 2 МП Hikvision DS-2CE72DF3T-F (2.8 мм) ColorVu | 2 364 грн. |
2 МП ColorVu DS-2CE72DF3T-F (2.8мм) | 2 364 грн. |
Модификації Hikvision DS-2CE72DF3T-F 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CE72DF3T-F 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CE72DF3T-F 2.8 mm | від 2 305 грн. | 4 пропозиції | ||
Hikvision DS-2CE72DF3T-F 3.6 mm | від 2 305 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →