Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF
Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF |
|
Мережева камера компанії Hikvision належить до рішень для прихованого вуличного відеоспостереження. Компактні розміри і квадратний форм-фактор роблять її оптимальним вибором для розміщення в банкоматах, але використовувати її можна й на інших зовнішніх об'єктах. Корпус моделі виготовлений з металу і підготовлений до різних температурних умов (від -30 °C до +60 °С). Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF отримала сенсор на 2 МП і оптику з фіксованою фокусною відстанню 2.8 мм.
Для користувачів це означає можливість запису відео з роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів при частоті 25 кадрів в секунду і кути огляду по горизонталі 114 градусів. Виробник запевняє про наявність інформативною зображення навіть при яскравому контровому світлі, оскільки тут реалізована технологія компенсації засвічення WDR. З інших особливостей моделі варто виділити здатність виявлення руху і наявність аудіовходу. Останній дає можливість підключити до пристрою зовнішній мікрофон і записувати звук.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF
Усі ціни 33 →Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF 2.8mm | 4 400 грн. |
Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF 2.8mm | 4 400 грн. |
IP-відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF (2.8 мм) для системи від | 4 290 грн. |
Камера видеонаблюдения Hikvision ds-2cd2d21g0/m-d/nf (2.8) | 3 873 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF (2.8) | 4 400 грн. |