Камера відеоспостереження Hikvision DS-2DE2C400MW-DE(F0)(S7)
Фото 3 |
Hikvision DS-2DE2C400MW-DE(F0)(S7) |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2DE2C400MW-DE(F0)(S7)
Hikvision DS-2DE2C400MW-DE(F0)(S7) | 5 090 грн. |
HikVision DS-2DE2C400MW-DE(F0)(S7) (2.8мм) 99-00015579 | 5 899 грн. |
IP-камера відеоспостереження HIKVISION DS-2DE2C400MW-DE(F0)(S7) (2.8) | 5 400 грн. |
IP Камера відеоспостереження Hikvision (2.8 мм) 4 Мп (DS-2DE2C400MW-DE(F0) | 5 265 грн. |
Роботизована камера Hikvision DS-2DE2c400MW-DE(F0)(S7) | 4 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →