Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2423G0-I 2.8 mm
Відео 2 |
Hikvision DS-2CD2423G0-I 2.8 mm |
|
Виявлення осіб.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2423G0-I 2.8 mm
Відеокамера Hikvision DS-2CD2423G0-I 2.8mm | 3 387 грн. |
HikVision DS-2CD2423G0-I IP-камера | 3 570 грн. |
Внутрішня IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2423G0-I (2.8 мм) | 3 387 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →