Хаб (централь сигнализации) Xiaomi Yeelight Gateway
Відео 2Фото 4 |
Xiaomi Yeelight Gateway |
|
Підтримка екосистеми Mi Home і Apple HomeKit. Основне призначення управління освітленням за певними сценаріями спрацьовування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Gateway
Усі ціни 6 →Шлюз Yeelight gateway mesh YLWG01YL | 1 199 грн. |
Yeelight Gateway Mesh YLWG01YL (YLWG0101CN) | 1 190 грн. |
Шлюз Yeelight Gateway (Mesh) (support Apple HomeKit / Mi Home) (YLWG01YL) | 1 199 грн. |
Центральний контролер для розумного будинку Yeelight Gateway Mesh YLWG01YL | 1 199 грн. |
Yeelight Gateway (Mesh) (support Apple HomeKit / Mi Home) (YLWG01YL) (YLWG | 1 199 грн. |
Yeelight gateway?mesh? (YLWG01YL) | 1 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →