Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7732NI-M4/24P
Hikvision DS-7732NI-M4/24P |
|
Підтримка OTAP протоколу для отримання відео з камер, що окремо стоять. Аналіз об'єктів у кадрі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7732NI-M4/24P
Усі ціни 8 →Регистратор для видеонаблюдения Hikvision ds-7732ni-m4/24p | 34 858 грн. |
Регистратор для видеонаблюдения Hikvision DS-7732NI-M4/24P | 40 460 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7732NI-M4/24P | 40 460 грн. |
Hikvision Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7732NI-M4/24P | 40 460 грн. |
32-канальний 1.5U 24 PoE 8K NVR DS-7732NI-M4/24P | 39 449 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →