Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7104NI-Q1(D)
Відео 1Фото 4 |
Hikvision DS-7104NI-Q1(D) на 4 каналина 8 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7104NI-Q1(D)
Усі ціни 22 →Реєстратор відеоспостереження Hikvision 4 МП DS-7104NI-Q1(D) | 2 960 грн. |
Регистратор видеонаблюдения Hikvision 4 МП DS-7104NI-Q1(D) | 2 960 грн. |
IP-відеореєстратор 4-канальний Hikvision DS-7104NI-Q1(D) для систем відеос | 2 886 грн. |
Видеорегистратор Hikvision DS-7104NI-Q1(D) DS-7104NI-Q1(D) | 2 886 грн. |
Відеореєстратор Hikvision DS-7104NI-Q1(D) DS-7104NI-Q1(D) | 2 960 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-7104NI-Q1(D)
Ціни на Hikvision DS-7104NI-Q1(D) |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7104NI-Q1(D) | від 2 623 грн. | 23 пропозиції | ||
Hikvision DS-7108NI-Q1(D) | від 3 059 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →