Корм для кішок Hills SP Kitten Chicken 300 g
Фото 6 |
Hills SP Kitten Chicken 300 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Science Plan
від 721 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 184 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 1 203 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 699 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 176 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, протеїни, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 454 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 3 999 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 787 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка 23%, борошно індички, рис, глютен, жир, олія, морква, суперпреміум
від 984 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка, пшениця, борошно, кукурудза, борошно, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 4 011 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: борошно, пшениця, кукурудза, жир, рис, гідролізат білка, мінерали, суперпреміум
від 660 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, протеїни, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 890 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 624 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 1 261 грн.
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка 23%, борошно індички, рис, глютен, жир, олія, морква, суперпреміум
від 889 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: кукурудза, пшениця, курка, борошно, жир, лляне насіння, жир, олія, клас: суперпреміум
від 1 030 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 666 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 259 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 164 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 60 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, овочі, олія та жири, яйце, суперпреміум
Модификації Hills SP Kitten Chicken
Ціни на Hills SP Kitten Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Kitten Chicken 300 g | від 215 грн. | 2 пропозиції | ||
Hills SP Kitten Chicken 1.5 kg | від 868 грн. | 2 пропозиції | ||
Hills SP Kitten Chicken 3 kg | від 1 292 грн. | 5 пропозицій | ||
Hills SP Kitten Chicken 7 kg | від 2 656 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 189 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка (17%), рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 179 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 169 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, жири, риба, кукурудза, яєчний порошок, суперпреміум
від 162 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 112 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 138 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 315 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 298 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: куриные белки, кукуруза, жир, рис, свекла, ароматизатор печени, суперпреміум
від 117 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, печінка птиці, яйця, риба, протеїни, суперпреміум
від 186 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 267 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: птиця, суперпреміум