Корм для кішок Hills SP Kitten Tuna 1.5 kg
Фото 9 |
Закрити
Шапка
Hills SP Kitten Tuna 1.5 kg 1.5 кг3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Kitten Tuna 1.5 kg
Сухий корм кошенят Hill's Science Plan Kitten, з тунцем, 1,5 кг (604053) | 823 грн. |
Корм Hill's Science Plan Kitten Tuna сухий з тунцем для кошенят 1.5 кгПовнораціонний сухий корм із тунцем для кошенят віком до 1 року. Це комплексне збалансоване харчування, що забезпечує улюблен... щеця необхідними вітамінами та мікроелементами за особливих потреб його організму в період росту та розвитку. Чому варто придбати? Спеціально розроблений для задоволення енергетичних потреб зростаючих кошенят, завдяки високій калорійності допомагає забезпечувати їх достатньою енергією Виготовлений із високоякісних інгредієнтів на основі м’яса курки, індички та тунця - трьох взаємодоповнююч Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 915 Поскаржитись | 888 грн. |
Сухий корм Hill's SP Kitten Tuna 1,5 кг (604053) | 839 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий корм для кошенят Hills Science Plan з тунцем 1.5 кг 604053 | 869 грн. | Продавець: Вусик |
Сухий корм для котят Hills Science Plan з тунцем 1.5 кг 604053 | 699 грн. | Продавець: Дбаємо про тва... |
Серія Hills Science Plan
від 1 203 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 184 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 721 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 699 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 3 845 грн.
сухий корм, 14.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 878 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 4 469 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для суглобів, в составе: злаки, борошно курки та індика, дигест, жир, насіння льону, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 035 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 650 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 838 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 1 055 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 203 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 713 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, дигест, суха м'якоть буряків, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 795 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 889 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: пшениця, борошно, кукурудза, дигест, целюлоза, томатна макуха, насіння льону, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 740 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 4 810 грн.
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 100 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 1 480 грн.
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
Модификації Hills SP Kitten Tuna
Ціни на Hills SP Kitten Tuna |
---|---|---|---|---|
Hills SP Kitten Tuna 1.5 kg | від 699 грн. | 5 пропозицій | ||
Hills SP Kitten Tuna 300 g | від 184 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 787 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: качка, борошно, картопля, сочевиця, горох, жир, перепел, масло, сіль, суперпреміум
від 707 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 798 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, печінка птиці, яйця, риба, протеїни, суперпреміум
від 685 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 868 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 710 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка 40%, дегідрований птах 25%, рис 14%, курячий жир, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, свинина, овочі, суперпреміум
від 700 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: курка, качка, індичка, суперпреміум
від 768 грн.
сухий корм, 2.27 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
сухий корм, 2.27 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик
від 722 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик