Плойка HILTON HC 2372
Фото 6 |
HILTON HC 2372 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HC 2372
Усі ціни 9 →Плойка Hilton HC-2372 | 299 грн. |
Hilton HC-2372 | 299 грн. |
HILTON HC 2372 HC2372 | 299 грн. |
Електрощипці Hilton HC 2372 | 374 грн. |
Електрощипці Hilton HC 2372 | 440 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості фена HILTON HC 2372:
- Максимальна температура 180 C
- Індикатор роботи
- Обертання шнура на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →