Жорсткий диск Hitachi HGST Ultrastar He12 HUH721212ALE604 12 ТБ (0F30146)
Відео 2Фото 2 |
Hitachi HGST Ultrastar He12 HUH721212ALE604 12 ТБ |
|
Серія жорстких дисків з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi HGST Ultrastar He12 HUH721212ALE604 12 ТБ
Усі ціни 10 →Накопичувач HDD 3.5" SATA 12.0TB WD Ultrastar DC HC520 7200rpm 256MB (0F30 | 14 634 грн. |
Внутренний жесткий диск Hgst Ultrastar He12 12 Tb (HUH721212ALE604/0F30146 | 14 123 грн. |
HDD Server hgst Ultrastar he12 (3.5’’, 12tb, 256mb, 7200 rpm, sata 6Gb/s, | 14 792 грн. |
Жесткий диск 3.5" 12TB Hitachi HGST (0F30146 / HUH721212ALE604) 0F30146 / | 13 640 грн. |
Жесткий диск Hitachi HDD 3.5" 12 Тб 7200 rpm 256 Мб SATA (0F30146) | 14 156 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо