Жорсткий диск Hitachi HGST Ultrastar 7K2 HUS722T2TALA604 2 ТБ
Hitachi HGST Ultrastar 7K2 HUS722T2TALA604 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi HGST Ultrastar 7K2 HUS722T2TALA604 2 ТБ
Усі ціни 6 →Внутрішній жорсткий диск Western Digital 2TB (1W10002 / HUS722T2TALA604) | 3 786 грн. |
Жесткий диск Hitachi HDD SATA 2TB 7200RPM 6GB/S/128MB 7K2 1W10002 HGST | 5 273 грн. |
Жесткий диск 3.5" 2TB HGST Ultrastar 7K2 (HUS722T2TALA604 (1W10002) | 5 652 грн. |
Жорсткий диск HGST Ultrastar 7K2 2TB 1W10002 | 5 789 грн. |
Жесткий диск Hitachi HDD 3.5" 2 Тб 7200 rpm 128 Мб SATA (1W10002 HUS722T2T | 3 699 грн. |
7K2 1W10002 — Жорсткий диск HDD 3.5'' 2 ТБ 7200 об/хв SATAIII HGST Ultrast | 5 348 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →