Кондиціонер Hoapp HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA 46 м²
Hoapp HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA 46 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:46 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1430/1380 Вт
Функції:управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoapp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoapp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoapp HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA 46 м²
Кондиционер Hoapp Luna Wi Fi HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA инвертор | 33 248 грн. |
Кондиціонер Hoapp HSZ-LA55VAW/ HMZ-LA55VA | 36 259 грн. |
Hoapp HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA | 32 538 грн. |
Модификації Hoapp HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA
Ціни на Hoapp HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA |
---|---|---|---|---|
Hoapp HSZ-LA22VAW/HMZ-LA22VA 22 м² | від 16 161 грн. | 11 пропозицій | ||
Hoapp HSZ-LA28VAW/HMZ-LA28VA 25 м² | від 18 883 грн. | 6 пропозицій | ||
Hoapp HSZ-LA38VAW/HMZ-LA38VA 32 м² | від 21 605 грн. | 5 пропозицій | ||
Hoapp HSZ-LA55VAW/HMZ-LA55VA 46 м² | від 32 538 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoapp HSZ-LA67VAW/HMZ-LA67VA 62 м² | від 38 650 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →