Кондиціонер Hoapp HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA 22 м²
Порівняно доступний побутовий інверторний кондиціонер невеликої потужності для настінного монтажу. Є простою і надійною спліт-системою з мікропроцесорним управлінням і довговічним інверторним компресором. Розрахований на обслуговування житлових, офісних та господарсько-побутових приміщень площею до 22 м², може встановлюватись у невеликих комерційних приміщеннях з низькою прохідністю.
Практичний дизайн елегантного пластикового корпусу внутрішнього блоку з прихованим LED-індикатором температури і звуковою індикацією, що відключається, легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Завдяки інверторній технології та використанню якісних комплектуючих, кондиціонер Hoapp HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA забезпечує низьку питому витрату електроенергії за високої енергоефективності класу А/А (охолодження/обігрів).
Інтуїтивно зрозуміла система управління підтримує повністю автоматичний режим роботи, в якому користувачеві достатньо задати бажану температуру. Завдяки використанню якісних теплообмінників зі спеціальним антикорозійним покриттям та системою автоматичного очищення, кондиціонер видаляє залишкову вологу, запобігаючи виникненню та розвитку хвороботворних мікроорганізмів. Комплектується пультом дистанційного керування з вбудованим термодатчиком для реалізації покращеного температурного контролю Follow Me. Може працювати на обігрів під час морозу до -20 °C.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoapp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoapp.
Купити Hoapp HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA 22 м²
Усі ціни 13 →Hoapp Hoapp Light HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA | 17 632 грн. |
Кондиционер Hoapp HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA инвертор | 17 183 грн. |
Кондиціонер Hoapp Light (HSZGA22VAHMZGA22VA) | 17 532 грн. |
Кондиционер HOAPP Light (HSZGA22VAHMZGA22VA) HSZGA22VAHMZGA22VA | 17 492 грн. |
Кондиціонер Hoapp Light (HSZGA22VAHMZGA22VA) HSZGA22VAHMZGA22VA | 17 632 грн. |
Модификації Hoapp HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA
Ціни на Hoapp HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA |
---|---|---|---|---|
Hoapp HSZ-GA22VA/HMZ-GA22VA 22 м² | від 17 183 грн. | 13 пропозицій | ||
Hoapp HSZ-GA28VA/HMZ-GA28VA 26 м² | від 21 031 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoapp HSZ-GA38VA/HMZ-GA38VA 35 м² | від 23 203 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoapp HSZ-GA55VA/HMZ-GA55VA 51 м² | від 34 543 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoapp HSZ-GA67VA/HMZ-GA67VA 67 м² | від 42 813 грн. | 3 пропозиції |