Кондиціонер Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA 32 м²
Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA 32 м²
20 м²32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:942/879 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики HSC-GA34VA/HMC-GA34VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoapp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoapp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA 32 м²
Кондиционер Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA | 15 449 грн. |
Кондиціонер Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA | 15 694 грн. |
Кондиціонер Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA | 16 313 грн. |
Модификації Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA
Ціни на Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA |
---|---|---|---|---|
Hoapp HSC-GA22VA/HMC-GA22VA 20 м² | від 11 096 грн. | 2 пропозиції | ||
Hoapp HSC-GA28VA/HMC-GA28VA 26 м² | від 9 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Hoapp HSC-GA34VA/HMC-GA34VA 32 м² | від 15 449 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoapp HSC-GA65VA/HMC-GA65VA 61 м² | від 18 900 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →