Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м²
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1390/1340 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Існує попередня модель Alpha Inverter
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Alpha NG CH-S18FTXE-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м²
Усі ціни 15 →Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Alpha CH-S18FTXE-NG CH-S18FTXE-NG WI | 33 999 грн. |
Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Alpha CH-S18FTXE-NG CH-S18FTXE-NG WI | 36 479 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXE-NG | 36 480 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG (Inverter) CH-S18FTXE-NG Wi-Fi | 28 740 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER ALFA CH-S18FTXE-NG | 29 180 грн. |
ще 10 пропозицій
WI-FI керування. Все працює добре без нарікань. Тихий, потужний, багатофункціональний Ціна-якість, економічність, дизайн, якість немає My Art: користуюся Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG
Ціни на Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG 26 м² | від 20 190 грн. | 22 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG 35 м² | від 13 827 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м² | від 28 740 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м² | від 17 360 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG 70 м² | від 39 984 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →