Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Hoco

Портативна колонка Hoco BS64 Rocker

Фото - Портативна колонка Hoco BS64 Rocker
Фото 7
Hoco BS64 Rocker
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Вихідна потужність5 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи3 год
Час зарядки3 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Розміри (ВхШхГ)190x85x85 мм
Вага375 г
Офіційний сайтhocotech.it
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Hoco BS64 Rocker

Усі ціни 82 →

Hoco Акустика портативна Hoco BS64 Rocker Blue

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
649 грн.

Акустика Hoco BS-64 Black

Потужність: 5Вт, Bluetooth 5.4, акумулятор: 1200 мАг, динамік діаметром 45 мм, режими роботи: Bluetooth, FM-радіо, TF-карти... ще, TWS, час роботи: до 3 годин. Особливості: вбудований FM приймач, підсвітка. Розмір пристрою: 85 x 85 x 90 мм.
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
569 грн.

Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Blue 6942007636568

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
803 грн.

Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, 5W, Gray 6942007636575

Портативная колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray – уникальное устройство, сочетающее качественное звучание с атмосферным... щемагнитным светильником. Модель выделяется своей оригинальной реализацией и насыщенным, детализированным звуком, который обеспечивается динамиком диаметром 45 мм с мощностью 5 Вт.Надежно собранный корпус аксессуара выполнен в форме цилиндра, изготовленный из
Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
610 грн.

Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Gray

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
560 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco BS64 Rocker

Гарний вибір для створення фонової затишної обстановки.
8 лютого 2026
Стильний дизайн, функція TWS, підтримка TF карток. Звук, як для гаджету такої ціни, непоганий.
FM радіо скоріше як маркетингова функція, через низьку чутливість користі майже немає, може тому виробник і не акцентує на ньому увагу.
Додати відгук