Портативна колонка Hoco BS47 Uno
Відео 1Фото 15 |
Hoco BS47 Uno |
|
Портативна багатофункціональна мобільна акустична система з бездротовим bluetooth-підключенням, мікрофоном, microSD-картридером, FM-приймачем та вбудованим акумулятором. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на економних користувачів, яким потрібна компактна мобільна колонка для використання у приміщеннях та на відкритих майданчиках. Виконана у міцному пластиковому корпусі, на якому передбачена петля для надійного кріплення та зручного транспортування.
Пропонується у чотирьох варіантах яскравих колірних рішень. За звучання портативної акустичної системи Hoco BS47 Uno відповідає зв'язка, що складається з енергоефективного цифрового підсилювача, одного динамічного випромінювача (52 мм) та пасивного резонатора, що покращує амплітуду низькочастотних коливань. Розвиває вихідну потужність до 5 Вт, і цього достатньо для приміщень площею 10-15 м².
Завдяки захисту від води класу IPX5 колонку можна вільно використовувати просто неба, вона не боїться бризок прісної води або дощу. Для поєднання зі смартфонами, планшетами або ноутбуками використовується енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0, що забезпечує надійний зв'язок на відстанях до 10 м. Завдяки технології TWS дві таких колонки можна легко та швидко об'єднати в одну стереопару. Вбудований акумулятор забезпечує до 3 годин автономної роботи та заряджається від будь-якого смартфонного ЗУ через порт USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco BS47 Uno
Усі ціни 65 →Портативна акустика Hoco Portable Speaker BS47 (Black) | 399 грн. |
Акустика Hoco BS47 Uno Sports Black | 428 грн. |
Акустика Hoco BS47 Uno Sports Army Green | 423 грн. |
Hoco BS47 Navy Blue | 525 грн. |
Hoco BS47 Uno Black | 399 грн. |