Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco DFM01 Legend

Фото - Зарядний пристрій Hoco DFM01 Legend
Фото 9
Hoco DFM01 Legend
Колір
Тип
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
38 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
myhoco.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco DFM01 Legend

Усі ціни 19 →

АЗП FM модулятор Hoco DFM01 Legend 20W+QC3.0 (2USB-A/1C) Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
252 грн.

Hoco ФМ-модулятор Hoco DFM01 Legend 20W + QC3.0 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
289 грн.

Автомобільний FM трансмітер HOCO DFM01 Legend Bluetooth, 38W, PD/QC, 2USB + Type-C, Hands-Free, підтримка USB/TF

Маркетплейс: Rozetka.ua  Melnyk Group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
420 грн.

Адаптер автомобільний Hoco Legend car BT FM transmitter DFM01 |2USB/Type-C, PD/QC, 38W/3A|

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
450 грн.

Автомобільний FM-трансмітер Hoco DFM01 Legend car BT FM transmitter 2хUSB/Type-C 38 Вт Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
552 грн.
ще 14 пропозицій