Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco C162A Source

Фото - Зарядний пристрій Hoco C162A Source
Фото 9
Hoco C162A Source
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
60 Вт / номінальна – 40 Вт /
Швидка зарядка
Power Delivery 3.2
PPS, AVS
Кабель в комплекті
USB C - USB C / 60 Вт /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
90x47x28 мм
Вага
84 г
Офіційний сайт
myhoco.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
40 Вт — стабільна потужність при постійній роботі. До 60 Вт — короткочасне пікове значення залежно від пристрою та умов заряджання. Потужність автоматично регулюється для оптимальної роботи та безпеки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco C162A Source

Усі ціни 28 →

Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger white

Мережевий зарядний пристрій Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
277 грн.

Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
279 грн.

МЗП Hoco C162A Source PD40W (1USB-C) White

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
271 грн.

Зарядний пристрій Hoco C162A PD40W/ 3A QC3.0 (1USB-C) + кабель Type-C to Type-C/ швидка зарядка

Маркетплейс: Rozetka.ua  Cool cases for you З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
450 грн.

Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white

Мережевий зарядний пристрій Hoco C162A 40w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
288 грн.
ще 20 пропозицій