Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Електробритви   /   Hoco

Електробритва Hoco HP30

Фото - Електробритва Hoco HP30
Відео 2Фото 5
Hoco HP30
Колір
Типшейвер (дорожня бритва)
Голіннявологе та сухе
Захист від вологи+
Насадкивбудований тример
Характеристики
Бритвених голівок / сіток2 шт.
Оберти моторчика7500 об/хв
Функції та можливостіплаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
індикатор очищення
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора1400 мАгод
Час роботи120 хв
Час зарядки2 год
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Вага190 г
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Що вибрати для гоління та стрижки бороди?Короткий гід за багатим асортиментом приладів для чоловічого гоління та стайлінгу

Купити Hoco HP30

Чоловіча електробритва Hoco HP30 акумуляторна бритва для чоловіків сіра

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 360 грн.

Чоловіча електробритва Hoco HP30 акумуляторна бритва для чоловіків Сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 478 грн.

Електробритва Hoco HP30 dual mesh 2-in-1 shaver black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MobiForYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 212 грн.

Динаміка цін на Hoco HP30

Відеоогляди