Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Павербанк   /   Hoco

Павербанк Hoco J100A High Ranking (392420001)

Фото - Павербанк Hoco J100A High Ranking
Відео 6Фото 9
Hoco J100A High Ranking
10000 мАгод20000 мАгод
Колір
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність11800 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110.5 Вт
USB-A210.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри138x69x27 мм
Вага401 г
Офіційний сайтhocotech.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Маркування виробника
392420001

Недорога портативна батарея, що дозволяє підключати два гаджети одночасно і ділитися з ними накопиченими енергетичними запасами. Для цього повербанк обладнали парою роз'ємів USB-A зі стандартними параметрами вихідної напруги та струму 5 В/2.1 А (10.5 Вт). А ось швидку зарядку модель не підтримує. Літій-полімерну батарею "під капотом" моделі передбачається заряджати через порти microUSB або USB type C.

Її "паспортна" ємність досягає 20000 мАгод, проте фактично акумулятор здатний видати на підключені пристрої близько 11800 мАгод реальної ємності. Така різниця обумовлюється втратами ємності при перетворенні робочої напруги з 3.7 Вт на клемах батареї до 5 на шині USB. Для приблизної оцінки залишкового рівня заряду акумулятора Hoco J100A-20000 передбачається чотири світлових індикатора. Загалом модель зібрана в пластиковому корпусі товщиною 27 мм і вагою близько 400 г. Повербанк пред'являє стійкість до механічних пошкоджень і перепадів температур.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування

Купити Hoco J100A High Ranking

Усі ціни 93 →

Power Bank Hoco J100A High-ranking 20000 mAh Black

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 700 грн.

Зовнішній акумулятор Hoco J100A High-ranking 20000mAh 10.5W Black

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
699 грн.

Hoco Зовнішній портативний акумулятор Hoco J100A 20000mAh Black 10.5W High-ranking

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
899 грн.

Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J100A High-Ranking Black

Кількість USB: 3 / Вбудований кабель: немає / Кабелі / перехідники для смартфонів в комплекті: USB Type-C / Особливості: Комп... щеактний розмір, індикатор заряду / Ємність батареї, мАг: 20000 / Тип батареї: Літій-полімерні / Вихідна напруга, В: 5
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
712 грн.

Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J100A High-Ranking Black

Кількість USB: 3 / Вбудований кабель: немає / Кабелі / перехідники для смартфонів в комплекті: USB Type-C / Особливості: Комп... щеактний розмір, індикатор заряду / Ємність батареї, мАг: 20000 / Тип батареї: Літій-полімерні / Вихідна напруга, В: 5
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
690 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco J100A High Ranking

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Hoco J100A High Ranking

Ціни на Hoco J100A High Ranking
Hoco J100 High Ranking від 295 грн.64 пропозиції
Hoco J100A High Ranking від 531 грн.93 пропозиції
Відеоогляди