USB-флешка Hoco UD4 Intelligent 64 ГБ (99864)
Фото 6 |
Hoco UD4 Intelligent 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco UD4 Intelligent 64 ГБ
Усі ціни 14 →Флеш пам'ять універсальна HOCO UD4 64GB | 402 грн. |
Флешка HOCO USB UD4 64GB срібляста | 398 грн. |
USB Флеш Hoco UD4 64Gb USB 2.0 Original | Флеш Накопичувач Hoco 64Gb UD4 S | 399 грн. |
Флеш-накопичувач HOCO UD4 64GB USB 2.0 (UD4-64) | 375 грн. |
Флешка HOCO USB UD4 64GB срібляста | 342 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Hoco UD4 Intelligent
Ціни на Hoco UD4 Intelligent |
---|---|---|---|---|
Hoco UD4 Intelligent 8 ГБ | від 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Hoco UD4 Intelligent 16 ГБ | від 219 грн. | 7 пропозицій | ||
Hoco UD4 Intelligent 32 ГБ | від 219 грн. | 16 пропозицій | ||
Hoco UD4 Intelligent 64 ГБ | від 269 грн. | 14 пропозицій | ||
Hoco UD4 Intelligent 128 ГБ | від 442 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →