USB-флешка Apacer AH155 64 ГБ
Фото 4 |
Apacer AH155 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH155 64 ГБ
Усі ціни 25 →USB флеш накопитель Apacer AH155 64GB Blue (AP64GAH155U-1) AP64GAH155U-1 | 348 грн. |
Apacer USB флеш накопичувач Apacer 64GB AH155 Blue USB 3.0 (AP64GAH155U-1) | 279 грн. |
USB флеш накопичувач Apacer 64GB AH155 Blue USB 3.0 (AP64GAH155U-1) AP64GA | 279 грн. |
Apacer AP64GAH155U-1 | 308 грн. |
Флешка Apacer 64 GB AH155 Blue (AP64GAH155U-1) AP64GAH155U-1 | 354 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна (у деяких продавців) Всі! Владимир Бурцев: користуюся Apacer AH155 16Gb менше місяця |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості usb-флешки Apacer AH155 64Gb:
- Водо-пило захист
Модификації Apacer AH155
Ціни на Apacer AH155 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH155 32 ГБ | від 219 грн. | 22 пропозиції | ||
Apacer AH155 64 ГБ | від 273 грн. | 26 пропозицій | ||
Apacer AH155 128 ГБ | від 495 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Гроші на вітер.