Конвектор Hoffson HFHT-4351 2 кВт
Hoffson HFHT-4351 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoffson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoffson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoffson HFHT-4351 2 кВт
Усі ціни 30 →Hoffson Hoffson HFHT-4351 | 1 899 грн. |
Hoffson HFHT-4351 | 1 747 грн. |
HOFFSON HFHT-4351 | 2 109 грн. |
HOFFSON HFHT-4351 | 2 099 грн. |
Конвектор Hoffson HFHT-4351 | 1 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hoffson HFHT-4351
Ціни на Hoffson HFHT-4351 |
---|---|---|---|---|
Hoffson HFHT-4350 1.5 кВт | від 1 489 грн. | 38 пропозицій | ||
Hoffson HFHT-4351 2 кВт | від 1 629 грн. | 31 пропозиція | ||
Hoffson HFHT-4352 2.5 кВт | від 1 928 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →