Конвектор Hoffson HFHT-4333 2 кВт
Hoffson HFHT-4333 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoffson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoffson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoffson HFHT-4333 2 кВт
Усі ціни 32 →Hoffson Hoffson HFHT-4333 | 1 156 грн. |
HOFFSON HFHT-4333 | 1 019 грн. |
HOFFSON HFHT-4333 | 1 014 грн. |
Конвектор Hoffson HFHT-4333 | 999 грн. |
Обігрівач Hoffson HFHT-4333 | 1 407 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →