Кавоварка HOLMER HCD-011 чорний (015102)
Фото 9 |
HOLMER HCD-011 |
|
Одна з найдоступніших і простих крапельних (фільтраційних) кавоварок з інтуїтивно зрозумілим електромеханічним управлінням. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на домашнє використання. Працює тільки з попередньо меленою кавою. Процес заварювання напою в такій машині не потребує підвищеного тиску і інших особливих умов. Гаряча, майже кипляча вода з температурою близько 90 °C, надходить у вигляді крапель і фільтрується через шар меленої кави, попередньо закладеного спеціальний сітчастий фільтр.
Насиченість смаку, міцність і тонізуюча здатність напою, приготованого в кавоварці HOLMER HCD-011 залежить від ступеня дисперсності помелу і сорту використовуваних кавових зерен. Отримати більш міцну каву можна шляхом збільшення завантаження меленого зерна і скорочення кількості води, що пропускається. Готується таким чином напій, являє собою автентичний кави американо (цей метод заварювання надзвичайно поширений в Північній і Південній Америці).
Об'єм резервуара для води становить 600 мл, що при повному завантаженні дозволяє отримати від 3 до 6 порцій кави за один робочий цикл. Кавоварка оснащена нагрівальним елементом потужністю 600 Вт і підтримує функцію підігріву майданчика для кавника, що дозволяє довше підтримувати готову каву в гарячому стані. Знімний багаторазовий фільтр виконаний з термостійкого пластику і високоміцного нейлонового волокна, яке легко миється.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Купити HOLMER HCD-011 чорний
Усі ціни 35 →Holmer Holmer HCD-011 | 479 грн. |
Кофеварка Holmer HCD-011 | 501 грн. |
Крапельна кавоварка Holmer HCD-011 | 769 грн. |
Кавоварка крапельна Holmer HCD-011 | 479 грн. |
Кавоварка Holmer HCD-011 | 540 грн. |