Фен HOLMER HHD-260I PRO
Фото 8 |
HOLMER HHD-260I PRO |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER HHD-260I PRO
Усі ціни 21 →Фен H?lmer HHD-260I PRO | 759 грн. |
Фен Holmer HHD-260I Pro | 949 грн. |
Фен Hölmer HHD-260I PRO | 759 грн. |
Holmer HHD-260I PRO | 849 грн. |
Holmer HHD-260I PRO | 790 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →