Стрічкова пила Holzstar HBS 261-2 5902426
Фото 4 |
Holzstar HBS 261-2 5902426 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Holzstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Holzstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Holzstar HBS 261-2 5902426
Усі ціни 9 →Ленточная пила Holzstar HBS 261-2 5902426 | 15 787 грн. |
Стрічкова пила по дереву Holzstar HBS 261-2 (5902426) | 14 470 грн. |
Ленточная пила по дереву Holzstar HBS 261-2 5902426 | 15 471 грн. |
Ленточная пила по дереву Holzstar HBS 261-2 5902426 | 14 840 грн. |
Holzstar HBS 261-2 | 21 440 грн. |
ще 4 пропозиції