Матрац Homefort Classic 80x200
Фото 3 | від 2 999 до 6 461 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:18 см |
Модифікації Homefort Classic 14
Характеристики
Homefort Classic 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Homefort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Homefort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Homefort Classic 80x200
Матрац пружинний Homefort Classic 80x200 | 2 999 грн. |
Матрац ортопедичний Homefort Classic 80х200 см Білий 2030389 | 3 010 грн. |
Матрац ортопедичний двосторонній Tag tekstil Classic 80x200 | 6 461 грн. |
Закрити
Рекомендуємо