Матрац Homefort Istanbul 120x190
Фото 3 | від 3 446 до 5 901 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:7 см |
Модифікації Homefort Istanbul 14
Характеристики
Homefort Istanbul 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Homefort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Homefort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Homefort Istanbul 120x190
Матрац топпер-футон Homefort Istanbul 120x190 | 3 446 грн. |
Матрац топпер ортопедичний Homefort Istanbul 120х190 см Білий 2030341 | 3 460 грн. |
Ортопедичний матрац-топпер Tag tekstil Istanbul 120x190 | 5 901 грн. |
Закрити
Рекомендуємо