Матрац Homefort Classic Luxe 180x200
Фото 3 | від 8 087 до 13 848 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 130 кг Висота:19 см |
Модифікації Homefort Classic Luxe 14
Характеристики
Homefort Classic Luxe 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Homefort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Homefort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Homefort Classic Luxe 180x200
Матрац пружинний Homefort Classic Luxe 180x200 | 8 087 грн. |
Матрац ортопедичний Coolki Classic Luxe двосторонній пружинний середня жор | 8 575 грн. |
Двосторонній ортопедичний матрац Tag tekstil Classic Luxe 180x200 | 13 848 грн. |
Закрити
Рекомендуємо