Моторне мастило Honda Ultra LEO 0W-20 SP 4L 4 л (08227-99974)
Honda Ultra LEO 0W-20 SP 4L |
|
Оригінальна технічна рідина для бензинових двигунів автомобілів Honda. Продукт виконаний на синтетичній основі з додаванням пакета присадок, що чистять і миють. Застосовувати його рекомендується в двигунах Honda, що випускаються з 2000 року за умови відповідності стандартам API SP та ILSAC GF-6. Регулярне використання оригінальної олії сприяє скороченню витрати палива та продовжує експлуатаційний ресурс бензинових двигунів.
Honda Ultra LEO 0W-20 SP 4L характеризується високою стійкістю до окислення, знижує втрати потужності на терті та загалом підтримує належну чистоту внутрішнього оздоблення мотора. Також масло забезпечує легкий запуск двигуна та його надійну роботу, в т.ч. при низьких негативних температурах довкілля (до -45 °C). Продукт зберігає стабільність при високих навантаженнях та належну плинність. За класифікацією міжнародного стандарту SAE ступінь в'язкості моторної олії позначена індексом 0w-20. Постачається оригінальна технічна рідина у прямокутній металевій каністрі об'ємом 4 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honda.
Купити Honda Ultra LEO 0W-20 SP 4L 4 л
Усі ціни 7 →Моторное масло HONDA Ultra LEO SP/GF-6 0W-20 (4л.) 0822799974 | 1 947 грн. |
Олива моторна синтетична HONDA Ultra LEO-SN 0W-20, 4л (0822799974) 0822799 | 1 835 грн. |
Моторное масло Honda Ultra LEO SP/GF-6 0W-20(Japan) (4л.) RM-0822799974 | 2 470 грн. |
Олива моторна HONDA 0W20 ULTRA LEO (4L) 0822799974 | 2 010 грн. |
Олія моторна синтетична 4л 0W-20 Ultra LEO SP HONDA, 08227-99974, / | 2 374 грн. |
Моторна олива Honda Ultra Leo API SP/GF-6 0W20 4 л (0822799974) | 2 066 грн. |
HONDA 08227-99974 Олива моторна HONDA ULTRA LEO 0W-20 SP/GF-6 (Japan), 4л. | 2 082 грн. |