Смартгодинник
Honor Watch GS 3
Відео 33Фото 34 |
Honor Watch GS 3
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:сталь, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
8-канальний датчик вимірювання пульсу та оксигенації. Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки з годинника.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch GS 3
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Honor Watch GS 3
Усі ціни 36 →Смарт-годинник Honor Watch GS 3 46mm Midnight Black | 4 059 грн. |
Смарт-годинник Honor Watch Gs 3 46mm Classic Gold | 4 233 грн. |
Смарт-часы Honor Watch Gs 3 46mm Classic Gold | 4 157 грн. |
Cмарт-годинник Honor Watch GS 3 46mm Classic Gold | 4 250 грн. |
Honor Watch GS 3 46mm Midnight Black | 4 572 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →