Шведська стінка Hop-Sport HS-1008K
Фото 16 |
Hop-Sport HS-1008K |
|
Ширина турніка – 99 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-1008K
Усі ціни 6 →Фітнес станція Hop-Sport HS-1008K зі шведською стінкою | 13 191 грн. |
Фитнес станция Hop-Sport HS-1008K со шведской стенкой | 12 532 грн. |
Шведская стенка Hop-Sport HS-1008K | 13 191 грн. |
Силова станція зі шведською стінкою Hop-Sport HS-1008K | 13 191 грн. |
Силова станція зі шведською стінкою Hop-Sport HS-1008K | 13 189 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →