Силова лава Hop-Sport HS-1018
Фото 11 |
Hop-Sport HS-1018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-1018
Усі ціни 6 →Лава для жиму та преса Hop-Sport HS-1018 | 4 699 грн. |
Скамья для жима и пресса Hop-Sport HS-1018 | 4 464 грн. |
Лава для гіперекстензії Hop-Sport HS-1018 5902308213593 | 4 698 грн. |
Hop-Sport Лава для гіперекстензіі Hop-Sport 1018, 5902308213593 5902308213 | 4 698 грн. |
Скамья для гиперэкстензии Hop-Sport HS-1018 | 4 698 грн. |
Лава для гіперексенція Hop-Sport HS-1018 | 4 698 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →