Силова лава Hop-Sport HS-1065HB Pro
Фото 19 |
Hop-Sport HS-1065HB Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-1065HB Pro
Усі ціни 37 →Скамья для жима и пресса Hop-Sport Набор Premium 105 кг c лавкой HS-1065 и | 17 534 грн. |
Лава для жиму та преса Hop-Sport HS-1065HB Pro з партою Скотта | 9 612 грн. |
Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1065HB Pro 5902308223752 | 9 588 грн. |
Hop-Sport Лавка тренувальна Hop-Sport 1065HB PRO з партою Скотта, 59023082 | 9 588 грн. |
Скамья тренировочная Hop-Sport HS-1065HB Pro | 9 588 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →