Лазерний далекомір HOTO Smart Laser Tape Measure
Відео 10Фото 19 |
HOTO Smart Laser Tape Measure |
|
OLED дисплей з діагоналлю в 0.96".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOTO Smart Laser Tape Measure
Усі ціни 12 →Лазерний далекомір Xiaomi HOTO Smart Laser Tape Measure (QWCJY001) | 1 629 грн. |
Розумний лазерний далекомір HOTO Smart Laser Tape Measure, електронна руле | 1 590 грн. |
Розумний лазерний далекомір Xiaomi HOTO Smart Laser Tape Measure (QWCJY001 | 1 599 грн. |
Xiaomi Smart Laser Tape Measure (QWCJY001) QWCJY001 | 1 799 грн. |
Розумний лазерний далекомір HOTO Plus H-D40 Smart Laser Tape Measure, елек | 2 430 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →