Лазерний далекомір Intertool MT-3054
Фото 7 |
Intertool MT-3054 |
|
Вихідних площин для вимірювання — 2. Вбудований водяний рівень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3054
Усі ціни 14 →Лазерний далекомір Intertool MT-3054 | 1 269 грн. |
Лазерный дальномер Intertool MT-3054 | 1 276 грн. |
Далекомір лазерний Intertool 40м (MT-3054) | 1 349 грн. |
Intertool Intertool MT-3054 | 1 499 грн. |
Дальномер лазерный 40 м INTERTOOL MT-3054 | 1 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (20 останніх вимірювань)
Модификації Intertool MT-3054
Ціни на Intertool MT-3054 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-3054 | від 1 269 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool MT-3055 | від 1 429 грн. | 14 пропозицій | ||
Intertool MT-3056 | від 1 679 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →