Жорсткий диск HP Server SAS 10K 2.5" R0Q55A 1.2 ТБ
HP R0Q55A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP Server SAS 10K 2.5" R0Q55A
Ціни на HP Server SAS 10K 2.5" R0Q55A |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 10K 2.5" P40430-B21 300 ГБ P40430-B21 | від 7 822 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 10K 2.5" R0Q55A 1.2 ТБ | від 16 932 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 10K 2.5" P28586-B21 1.2 ТБ P28586-B21 | від 10 106 грн. | 5 пропозицій | ||
HP Server SAS 10K 2.5" R0Q56A 1.8 ТБ | від 16 728 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 10K 2.5" P28352-B21 2.4 ТБ P28352-B21 | від 14 720 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →