Неттоп HP Pro Mini 400 G9 885R1EA
Фото 3 | від 25 899 до 32 599 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 13500T, 1.2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації HP Pro Mini 400 G9 6
Характеристики
HP Pro Mini 400 G9 885R1EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Pro Mini 400 G9 885R1EA
Колір:
Сортувати
Неттоп HP Pro Mini 400 G9 (885R1EA) | 26 729 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 400 G9 (885R1EA) | 26 079 грн. |
Комп'ютер HP Pro Mini 400 G9 / i5-13500T, 8, 512, WiFi, K&M (885R1EA) | 27 067 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 400 G9 i5-13500T/8 ГБ/SSD512 ГБ/подставка/K&M/WiFi/DOS | 25 899 грн. |
Комп'ютер HP Pro Mini 400 G9 / i5-13500T, 8, 512, WiFi, K&M (885R1EA) 885R | 25 899 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо