Рюкзак HP Active Backpack 15.6
Фото 4 |
HP Active Backpack 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Active Backpack 15.6
HP Active 15.6" Blue/Red (1MR61AA) 1MR61AA | 665 грн. |
HP Active 15.6" Blue/Yelow (1LU24AA) 1LU24AA | 699 грн. |
HP Active 15.6" Grey/Yelow (1LU23AA) 1LU23AA | 676 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →