Рюкзак Xiaomi Mi Casual Daypack 10 л
Відео 9Фото 5 |
Xiaomi Mi Casual Daypack |
|
Дебютував влітку 2019 року міський рюкзак торгової марки Xiaomi за великим рахунком є зменшеною версією іншої популярної моделі китайського виробника — College Casual Shoulder Bag. Вони виконаний у схожому дизайні і оснащений аналогічним набором відділень, тільки менше за розмірами і об'ємом (10 літрів на тлі 20 л). У рюкзак Xiaomi Mi Casual Daypack поміщається ноутбук з діагоналлю екрану 13.3 дюйма, під який виділено окреме місце в основному відділенні. Зовні є нижній кишеня на змійці. Він призначений для різних дрібних предметів. По боках також передбачені кишені для пляшки. Виконаний мішок і днище вироби з поліестеру. Крім більш суворих версій в сірому і чорному кольорі у продажу представлені яскраві варіації, наприклад, помаранчева і рожева.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Casual Daypack 10 л
Усі ціни 28 →Рюкзак Mi Casual Daypack (Orange) Mi Casual Daypack (Orange) | 518 грн. |
Рюкзак для ноутбука Xiaomi 13.3'' Mi Casual Daypack, Pink (432675) 432675 | 477 грн. |
Xiaomi 13.3" Mi Casual Daypack Yellow (6934177706158) 6934177706158 | 299 грн. |
Xiaomi Mi Casual Daypack / Black Xiaomi Mi Casual Daypack Black | 399 грн. |
Xiaomi Рюкзак для ноутбука Xiaomi 13.3'' Mi Casual Daypack, Pink (432675) | 477 грн. |
На кожен день – саме ті. Не шкода, якщо десь загрязнитися, чи за щось зачепитися. Завжди можна дозволити купити собі ще один) Легкість (нічого не важити взагалі), компактність, достатній об'єм на EDC, дешевизна, наявна вологозахист, доволі надійні молнии, м'які лямки. Мало карманів, не ортопедична спинка. Ruslan ShiZ: користуюся Xiaomi Mi Casual Daypack більше року |
Норм Дуже легка, вага речей не відчувається, можна носити оксфордські підручники з Англійської Є нитки, що стирчать |