Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   HP

Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 [B93R322]

Фото - Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 (B93R322)
Відео 2Фото 18
Порівняти ціни 7 →
Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9)
Процесор:Core Ultra 7, 258V, 2.2 ГГц
Відеокарта:RTX 4050
ОЗП:32 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 2 ТБ
Вага ноутбука:2.34 кг
в списокмої списки
Модифікації HP OmniBook 7 17-dc0000 10
Характеристики
HP OmniBook 7 17-dc0000 [B93R322]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана17.3 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність дисплея1920x1080 (16:9)
Частота зміни кадрів60 Гц
Яскравість400 нт
Колірне охоплення (sRGB)100 %
Процесор
СеріяCore Ultra 7
Модель258V
Кодова назва процесораLunar Lake (Series 2)
Кількість ядер8 (4P+4E)
Кількість потоків8
Тактова частота2.2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.8 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)17 Вт
Тест Passmark CPU Mark19168 points
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті32 ГБ
Тип пам’ятіLPDDR5X
Частота пам'яті ОЗП8533 МГц
Кількість слотів ОЗПвбудована
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 4050
Об'єм відеопам'яті6 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR6
Тест 3DMark0648557 points
Тест 3DMark Vantage P77949 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача2 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 10Gbps3 шт.
USB-C 10Gbps1 шт.
USB4 40 Гбіт/с1 шт.
Інтерфейс Thunderboltv4 1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються3
Wi-FiWi-Fi 7 (802.11be)
Bluetoothv5.4
Мультимедіа
Web-камера2560x1920 (Quad HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Брендова акустикаPoly Studio
АудіодекодериDTS X Ultra
Безпека3D сканер обличчя
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Додаткових клавіш1 шт.
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї83 Вт*год
Макс. час роботи12 год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Час зарядки50% за 30 хв
Комплектний блок живлення100 Вт
DC порт для зарядкинемає
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Home
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)396x259x15 мм
Вага2.34 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP OmniBook 7 17-dc0000 [B93R322]

HP Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 (B93R322) Glacier Silver

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
94 999 грн.

Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 Glacier Silver (B93R322)

Zhuk.uaЗ нами 6 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
93 980 грн.

Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 17.3" (Intel Core Ultra 7/32GB/2TB (SSD)/RTX 4050) (B93R322) (Standard) B93R322

Jabko.uaЗ нами 3 роки (Львів)
Поскаржитись
94 399 грн.

Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 (B93R322) B93R322

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
92 727 грн.

HP OmniBook 7 17-dc0000 (B93R322) Refurbished

Mobileplanet.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
90 661 грн.

Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 (B93R322)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років (Львів)Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
91 750 грн.

Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000 (B93R322) Glacier Silver

Маркетплейс: Rozetka.ua  Zelezo З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
99 917 грн.

Динаміка цін на HP OmniBook 7 17-dc0000 [B93R322]

Відеоогляди