Монітор HP M27h 27 " сріблястий
Фото 6 |
HP M27h 27 " сріблястий
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M27h 27 " сріблястий
Усі ціни 14 →Монитор 27" HP M27h, 75Hz, VGA, 2xHDMI, HAS, черно-серебристый 76D13E9 | 8 319 грн. |
Монітор HP M27h (76D13E9) 76D13E9 | 8 358 грн. |
Монітор HP 76D13E9 | 8 643 грн. |
TFT 27" HP M27h, 75Hz, VGA, 2xHDMI, HAS, черно-серебристый 76D13E9 | 8 358 грн. |
HP M27h (76D13E9) 76d13e9 | 8 358 грн. |
ще 9 пропозицій