Монітор MSI PRO MP275 27 " чорний
Фото 13 |
MSI PRO MP275 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP275 27 " чорний
Усі ціни 44 →MSI 27" Pro MP275 Black PRO MP275 | 4 999 грн. |
Монітор 27" MSI PRO MP275 | 4 999 грн. |
Монитор MSI 27" PRO MP275 D-Sub, HDMI, MM, IPS, 100Hz, 4ms, sRGB 93 9S6-3P | 5 105 грн. |
Монитор Msi Pro MP275 (9S6-3PC3CM-002) | 4 999 грн. |
Монітор Msi Pro MP275 (9S6-3PC3CM-002) | 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій