Монітор Philips 271V8AW 27 "
Фото 6 |
Philips 271V8AW 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 271V8AW 27 "
Усі ціни 28 →Philips 27" 271V8AW/00 White 271V8AW/00 | 5 809 грн. |
Монітор 27" Philips 271V8AW/00 | 5 899 грн. |
Монитор 27" Philips 271V8AW, IPS, 75Гц, HDMI, USB-hub, кол, белый 271V8AW/ | 5 785 грн. |
Монітор Philips 271V8AW/00 | 5 753 грн. |
Монітор Philips 271V8AW/00 | 5 809 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Philips 271V8AW
Ціни на Philips 271V8AW |
---|---|---|---|---|
Philips 241V8AW 23.8 " | від 4 026 грн. | 17 пропозицій | ||
Philips 271V8AW 27 " | від 5 355 грн. | 28 пропозицій |