Монітор HP OMEN 27 27 " чорний
Відео 15Фото 4 |
Монітор компанії HP - це 27-дюймовий представник геймерської лінійки OMEN, здатний зацікавити перш за все фанів ігор. Модель отримала підставку з ромбоподібною основою та можливістю регулювання положення по висоті. А з додаткових фішок оснащення виділяється USB-хаб з функцією швидкого заряджання (дозволить, наприклад, оперативно відновити ємність АКБ смартфона або інших дрібних гаджетів).
Монітор HP OMEN 27 базується на 8-бітній матриці TN+film з роздільною здатністю 2560 на 1440 пікселів, що забезпечує гідну деталізацію (розмір пікселя 0.23 мм). Також варто виділити непоганий запас яскравості (350 ніт) при не найбільших значеннях статичної контрастності (1000:1). Ігрову функціональність моделі розкриває швидкий відгук (1 мс від сірого до сірого), висока герцовка (165 Гц), покликана забезпечити плавний відеоряд, а також технологія NVIDIA G-Sync. Завданням останнього є усунення розривів та інших артефактів картинки в динамічних сценах. Перед покупкою варто враховувати, що екран має не найбільшу оглядовість: яскравість та інші параметри зображення відчутно погіршуються, якщо дивитися на дисплей під великим кутом.
Купити HP OMEN 27 27 " чорний
Усі ціни 42 →HP 27" OMEN 27 (780F9E9) Black 780F9E9 | 9 136 грн. |
Монітор ігровий 27" HP Omen 27 Black (780F9E9) | 8 949 грн. |
Монітор Hp Omen 27 (780F9E9) | 9 088 грн. |
Монитор Hp Omen 27 (780F9E9) | 9 134 грн. |
HP OMEN 27 (780F9E9) | 7 699 грн. |