Монітор Asus VA27ECPSN 27 " чорний
Фото 12 |
Asus VA27ECPSN 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VA27ECPSN 27 " чорний
Усі ціни 47 →Монітор 27" Asus VA27ECPSN (90LM055J-B01170) | 12 599 грн. |
Монитор Asus 27" VA27ECPSN (90LM055J-B01170) IPS Black 90LM055J-B01170 | 11 434 грн. |
Монітор 27" ASUS VA27ECPSN Business (90LM055J-B01170) 90LM055J-B01170 | 12 599 грн. |
Монітор ASUS VA27ECPSN | 11 899 грн. |
Монитор Asus 27" va27ecpsn (90lm055j-b01170) ips Black | 12 025 грн. |
ще 20 пропозицій